Hakkımızda

Duşka, Sakarya’da duş kabini, duş teknesi, küvet, jakuzi ve çeşitli banyo aksesuarlarının üretimini gerçekleştiren, sürekli kendini yenileyen yapısı ve ar-ge çalışmalarıyla müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine en uygun ürünleri en uygun fiyatlara sunmayı amaç edinmiştir.

Günümüzde sağlık ve temizliğin önemi herkes tarafından bilinmektedir. Biz bu konuda özellikle temizliğin sembolü olan banyolarımızın en önemli ihtiyacı olan duş ve küvet kabinleri konusunda hizmet vermekteyiz.

Yenilikçi ve kaliteli ürünleriyle, alanında duşkabin ve banyo aksesuarlarının çıtasının yükselmesinde katkıda bulunmuş ve sektörde uluslararası standartlarda ürünlerin çıkmasına ön ayak olmuştur. Duşka, üretim faaliyetlerini  insana ve doğaya duyarlı olarak sürdürmektedir.

Firmamız; ürün kalitesi ve müşteri memnuniyetini ilke olarak benimsemiş,
• Doğru ürün,
• Kaliteli malzeme,
• Sorunsuz uygulama prensibi ile müşteri güveni ve memnuniyetini her şeyin üstünde tutarak emin adımlarla yoluna devam etmektedir. 

 About Us

Duska has aimed to provide the most suitable products at the most suitable prices to the needs and needs of its customers with continuous renovation and ar-ge studies, which makes production of shower cabin, shower tub, bathtub, bathroom cabinet and various bathroom accessories in Sakarya.

The health and cleanliness of today is known to everyone, In this regard, we provide service for shower and bath cabinets which are the most important necessities of our plumbing which is the symbol of your particular cleaning.

Adhering to international standards and marketing with innovative and quality products. Duşka continues its production activities as sensitive to human and nature.

Our company; product quality and customer satisfaction as the principle adopted,
• The right prosuct,
• High quality materials,
• Continues to pursue with confident steps by keeping customer trust and satisfaction above everything with problem-free application principle.

 

 
 
Pro WEB